PNY BABACOMPUTER
چراPNY ?

چراPNY ?سوالی هست شاید به ذهنتان خطور کرده باشد.

اگر درزمینه جلوه ای بصری و کارهای مهندسی و طراحی گرافیک کارمیکنید مطمئنا نام پرآوازه محصولات PNY را در زمینه سیستمهای ورک استیشن و ایستگاه کاری را شنیده اید و در صورت استفاده از محصولات با کیفیت این کمپانی محبوب در زمینه فناوری کامپیوتر آشنا شده اید

از جمله کالاهای شرکت پی ان وای میتوان به کارت گرافیک کوادرو . حافظه های جامد . حافظه های کامپیوتر کارت گرافیک های تسلا و گرید انویدیا و کارت گرافیک های گیمینگ با کیفیت و طول عمر بالا این محصولات شرکت PNY نام برد.

در ادامه ما به طور خلاصه توضیحاتی در مورد این کمپانی بزرگ و مطرح در زمینه سیستمهای ورک استیشن و ایستگاه کاری میدهیم با ما همراه باشید.

کمپانیPNY به مدت 30 سال مشتریان خود را در زمینه تولید محصولات نوین وبه روز وباکیفیت ، پشتیبانی و خدمات ارائه می دهد.

پیشرو فناوری جهانی PNY

پیشرو فناوری جهانی در بازارهای الکترونیک در زمینه نصب، مصرف کننده ویک رابط است. شرکت PNY در سال 1985 تاسیس شد، و در مدت 30 سال از برتری کسب و کار خود را به مشتریان، سیستم های سازگار، درزمینه علوم فناوری و مهندسی تحقیقات و جلوه های بصری ارائه میدهد.

ایجاد و نگهداری شغل در ایالات متحده آمریکا

PNY افتخار دارد که با ایجاد و حفظ مشاغل در ایالات متحده، از اقتصاد چالش برانگیز حمایت کند.

با تکمیل کارخانه تولید 600 فوت مربع در Parsippany، NJ، قادر به استخدام بیش از 80٪ نیروی کار جهانی در ایالات متحده آمریکا افتخاری دیگر برای این کمپانی خوش نام است.

Excellence Manufacturing PNY’s NJ Headquarters در منطقه جغرافیایی با 37 هکتار واقع شده است. این کارخانه تولید پیشرفته از لحاظ عمودی یکپارچه سازی عملیات کلید در دست را شامل می شود:

مونتاژ محصول، تست، طراحی بسته بندی، بسته بندی، چاپ و تدارکات جهانی. توانایی های جهانی شدن شرکت پی ان وای عبارتند از:

تحویل جعبه بسته بندی (DC)، تحویل مشتری مستقیم مستقیم، حمل JIT و محموله های توپی. به عنوان یک شهروند اجتماعی مسئول اجتماعی، وباعث افتخار است که امکانات این شرکت یکی از 10 بزرگترین تأسیسات خورشیدی در پانلهای خورشیدی در کشور است.

محصولات PNY در بیش از 50 کشور با 20 شرکت در سراسر شمال امریکا، اروپا، آسیا و آمریکای لاتین در دسترس هستند.

ارتباطات قوی با زنجیره تامین PNY روابط قوی و بلند مدت را با تامین کنندگان پیشرو در جهان از NAND Flash، DRAM، Graphics & Flash Controllers حفظ می کند. اهرم قدرت خرید PNY برای دسترسی به چرخه عمر طولانی محصولات و قیمت گذاری مناسب است.

PNY COMPANY

شرکت PNY مجموعه گسترده ای از ذخیره سازی تجاری و صنعتی در صنعت جلوهای بصری و مهندسی و بنیان گذاران تکنولوژی سیستمهای ورک استیشن در دنیا علم و فناوری کامپیوتر است که انواع کارت های NVIDIA کارت گرافیک و مخصوصا کارت های گرافیک انویدیا کوادرو تسلا و گرید انواع لوازم جانبی موبایل حافظه های با کیفیت بسیار بالا را ارائه می دهد که استانداردهایی با کیفیت و استانداردهای بسیار دقیق دارند.

تخصص و پشتیبانی محصولات تیم PNY متشکل از کارشناسان صنعت از دانشگاه های برجسته و طراحی شده از شرکت های ذخیره سازی شرکت های رقابتی می باشد.

PNY WORKSTATIONS

تخصص و تجربه مشترک خود در SATA، اینترفیس های USB، کنترلرهای Flash و DRAM، برنامه های کاربردی سفارشی و حجم کار دستگاه های ذخیره سازی، دانش کامل را برای ارائه موفقیت آمیز پروژه های حرفه ای و مطابقت با شرایط مورد نیاز محیط های برنامه های کاربردی سازمانی فراهم می کند.

تیم پشتیبانی PNY هر دو پشتیبانی فنی و مهندسی قبل و بعد رااز خرید محصولات PNY را ارائه می دهد.

قابلیت اطمینان و کیفیت محصولات PNY سازگار با استاندارد جهانی ROHS است و از طریق تست دقیق برای اطمینان از تحویل با کیفیت بالا و قابلیت اطمینان. از تست تأیید طراحی – از جمله آزمایش تست شتاب، آزمایش تست توسعه یافته و صنعتی، تست در حین سوختن (TDBI)، تست کاربردی و سخت افزار و نرم افزار سفارشی برای مشخص کردن ویژگی های DRAM و فلش – PNY محصولات را به بالاترین خود رسانده و همیشه خواستارحفظ محیط زیست بوده است.

قابلیت اطمینان و کیفیت کم فضای سیستم شرکت PNY به معنای کم هزینه بودن پشتیبانی فنی و پول بیشتری در جیب شما است.

محصولات PNY از طریق تست دقیق برای اطمینان از عرضه اجزای با کیفیت بالا و قابل اطمینان هستند.

PNY از روشهای زیر استفاده می کند:

تست طراحی / تسریع آزمایش، تست درجه حرارت و توسعه صنعتی، تست در هنگام سوختن (TDBI)، تست کاربردی و تست سخت افزار / نرم افزار سفارشی برای توصیف DRAM و فلش. PNY محصولاتی را برای مطابقت با محیطهای پربار و سنگین عملیات کامپیوتری را ارائه می دهد.

فروشگاه باباکامپیوترBABACOMPUTER.COM درکشور عزیزمان ایران افتخار فروش خدمات پشتیبانی و پشتیبانی قبل و بعد از فروش، را برای شما عزیزان در سرار میهن پهناورمان داشته باشیم، موارد پشتیبانی خطی و ضمانت های رقابتی تنها چند راه برای PNY و ارائه خدمات و تعهد بی نظیر به مشتریان عزیزمان است.